Katalog výrobců pneumatik

Vybírejte pneumatiky z široké nabídky kvalitních značek. Máte "favorita"?

 

 

  •  

Pneumatiky Barum

Barum_Badge_CZ_OnlineProdejce

Pneumatiky Barum jsou kvalitní česká značka známá již od roku 1932 pro svou kvalitu a nízké náklady. Název Barum vznikl v roce 1947 spojením slovních základů gumárenských společností Baťa, Rubena a Matador.

V současné době je největší český výrobce pneumatik pod křídly německého koncernu Continental AG. Tímto krokem získala společnost Barum Continental přístup ke špičkovému technickému i kapitálovému zázemí, což se projevilo zlepšením kvality, zrychlením vývoje a produkce při výborném poměru cena/výkon.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Barum.

 


Pneumatiky BFGoodrich

bfgoodrich

Pneumatiky BFGoodrich jsou známé zejména jako pneumatiky pro vozy SUV a 4×4. Kvalitu ale potvrzují i v sekci osobních a užitkových pneu. Dnes patří společnost BFGoodrich pod koncern Michelin a její specialitou jsou pneumatiky pro výkonné terénní vozy. Je stalým dodavatelem obutí pro závody jako Baja California Competition a pyšní se také několikanásobným vítězstvím Rally Paris-Dakar. BFGoodrich se také zaměřuje na pneumatiky pro výkonné silniční vozy klasické americké „muscle car“ konstrukce. Víte, že první auto které projelo v roce 1903 napříč Spojenými státy bylo vybaveno pneumatikami BFGoodrich?

Chci si vybrat pneumatiky ze značky BFGoodrich.

 


Pneumatiky Bridgestone

Bridgestone-logo

Pneumatiky Bridgestone od tohoto gumárenského obra patří mezi nejkvalitnější obutí pro auta a motocykly. Výrobní produkce japonské společnosti Bridgestone se píše od roku 1931. Od roku 2006 figuruje jako největší výrobce pneumatik na světě. Pod jeho správu spadá i značka pneumatik Firestone. Spoustu zkušeností společnost nabrala při vývoji a dodávání pneumatik pro šampionát F1 a seriál Moto GP, kde spolupracuje jako testovací jezdec závodník Valentino Rossi. Na pneumatikách Bridgestone přistává také Boeing 787 Dreamliner nebo Airbus A380.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Bridgestone.

 


Pneumatiky Continental

Continental_Badge_CZ_OnlineProdejce

Pneumatiky Continental jsou jedny z nejprodávanější pneu pro osobní, užitkové a SUV vozy. Roku 1898 začíná v Hannoveru výroba prvních pneumatik Continental pro automobily. Od té chvíle začala společnost budovat silnou výrobní a technologickou základnu, která dala vzniknout mnoha inovacím jako například bezdušové pneumatice. Koncern Continental je také mimo jiné majitelem české značky Barum, rakouské Semperit nebo slovenské Matador. Pneu Continental patří mezi světovou špičku ve vývoji pneumatik. Mezi nové patentované technologie Continental patří dvousměsové složení dezénu či speciální vnitřní vrstva ContiSeal zabraňující úniku vzduchu při defektu pneumatiky.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Continental.

 


Pneumatiky Cooper

 Logo pneumatiky Cooper

Pneumatiky Cooper od společnosti Cooper Tire & Rubber co. LTD jsou v Evropě známé především u řidičů vozů SUV 4×4. V této kategorii jsou zastoupeny téměř všechny typy pneumatik pro SUV a terénní vozy 4×4. Výrobce pneumatik Cooper investoval nemalé prostředky také do vývoje osobních a dodávkových pneumatik. Výsledkem jsou nové řady pneu, které jsou přizpůsobeny evropským klimatickým podmínkám, a na kterých se uplatňují nejmodernější technologie a materiály jako jsou např. nanopolymery.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Cooper.

 


Pneumatiky Dayton

Logo pneumatiky Dayton

Výrobce pneumatik Dayton byl založen v roce 1905 Johnem C. Hoovenem ve státě Ohio. Vprvních letech úspěšně vyráběli zahradní hadice, pláštěnky, těsnění ad. Později rozšířili svůj sortiment na pneumatiky pro automobily s bílými bočnicemi, které inzerovali pod heslem „ Pro člověka, který se chce zbavit svých starostí o pneumatiky“. V roce 1988 se Dayton Tires spolu s Firestonem začlenil do japonského koncernu Bridgestone. Pneumatiky Dayton jsou vyráběné také v továrně Bridgestonu v Poznani.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Dayton.

 


Pneumatiky Debica

Logo pneumatiky Debica

Pneumatiky Debica se vyrábí již od roku 1939. Jedná se tedy o firmu s dlouholetou historií. V devadesátých se stal součástí koncernu Goodyear – Dunlop. Debica vyrábí zejména pneumatiky nižší cenové hladiny pro osobní, nákladní a off-road automobily, motocykly a také zemědělské stroje.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Debica.

Pneumatiky Diplomat

Diplomat_tires

Hlavním cílem výrobce Diplomat je poskytovat cenově dostupné pneumatiky s vysokou hodnotou pro zákazníky. Tuto vizi podporuje tím, že je součástí skupiny Goodyear a vyrábí své pneumatiky přímo v Evropě. Využívání moderních technologií značky Diplomat zajišťuje, že získáte bezpečné pneumatiky, které vás budou spolehlivě doprovázet ve všech situacích.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Diplomat.


Pneumatiky Dunlop

Logo pneumatik Dunlop

Dunlop se řadí mezi světovou elitu výrobců pneumatik. Historie značky Dunlop je spjata se samotným vynálezem nafukovací pneumatiky. Mezi nejvýznamnější počiny značky patří technologické inovace jako dojezdový systém DSST nebo integrace kevlaru do bočnice pneumatiky. Na pneumatikách Dunlop bodovalo množství vozů série 24h Le Mans a padlo několik rychlostních rekordů. Dunlop se zabývá výrobou zakázkových pneumatik na historické automobily a motocykly stejně jako produkcí speciálních závodních dezénů. Dlouhodobá je také spolupráce na pozici technologického partnera s dvorním úpravcem vozů Mercedes společností AMG.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Dunlop.

 


Pneumatiky Falken

Logo pneumatik Falken

Pneumatiky Falken se začaly vyrábět v roce 1983 v Japonsku a rychle se dostaly do podvědomí jako pneumatiky používané v náročných automobilových závodech typu Le Mans. Dnes se pneumatikářská firma Falken specializuje na produkty v oblasti rychlé jízdy.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Falken.

 


Pneumatiky Firestone

Logo pneumatik Firestone

Firma Firestone byla založena v roce 1900 v Americkém Ohiu. S historií inovací trvající více než 100 let je Firestone důvěryhodná značka, která se dokázala přizpůsobit změnám na trhu. Od konce roku 1979 patří Firestone pod koncern Bridgestone.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Firestone.

 


Pneumatiky Fulda

Logo pneumatik Fulda

Výroba pneumatik Fulda byla založena roku 1900 ve stejnojmenném německém městě. Již v roce 1938 společnost testovala vysokorychlostníc pneumatiky a nákladních pneumatiky zvané „Fulda Blitz“. Fulda byla oficiálním a jedniným dodavetelem obutí pro společnost Mercedes-Benz. V roce 2005 odprezentovala svojí novou vysokorchylostní pneumatiku Carat Exelero s rychlostním limitem 300km/h.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Fulda.

 


Pneumatiky General Tire

Logo pneumatik General Tire

Specialista na pneumatiky pro vozy SUV a 4×4. Společnost General Tyre má své počátky v roce 1915 v Americe a tedy dlouholetou tradici. Od roku 1987 patří General Tire pod společnost Continental AG.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky General Tire.

 


Pneumatiky Goodride

Goodride

Ačkoliv se Goodride názvem nápadně podobá americkým pneu Goodyear, které často vítězí v nezávislých testech, jinou podobnost zde nehledejte. Tahle značka má na svém kontě maximálně „vítězství“ za dlouhé brzdění na sněhu a rekord v počtu překročených časových pásem. Pláště k nám totiž putují až z daleké Číny. Vyplatí se jejich nákup?

 


Pneumatiky Goodyear

gooodyear-logo

Osobní, užitkové a SUV pneumatiky americké značky Goodyear patří mezi nejúspěšnější pneumatiky na našem trhu. Již od roku 1901 spolupracoval majitel společnosti Goodyear s Henry Fordem a roku 1908 vyjel z továrny Ford Model T už na pneumatikách Goodyear. Pod koncern Goodyear dnes patří také Dunlop, Sava nebo německá Fulda a úspěšně vyrábí pneumatiky pro všechny druhy vozidel a dopravních prostředků. Společnost si vybudovala skvělé jméno postavené na vlastním vývoji a kvalitních produktech a za vrchol tohoto vývoje můžeme považovat výrobu pneumatik pro NASA a vozidlo Lunar Rover, které roku 1970 brázdilo měsíční krajinu na pneumatikách Goodyear.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Goodyear.

 


Pneumatiky Gripmax

Logo pneumatik Gripmax

Gripmax je asijská moderní značka specializující se na obutí pro terénní a sportovně užitková vozidla. Její pneumatiky se vyrábí v moderních továrnách za použití nejnovějších technologií a materiálů. Po celém světě roste její obliba díky vysoké kvalitě za přijatelnou cenu. Asijští inženýři vkládají do výroby dlouholeté zkušenosti a dávají si záležet na každém kroku výroby. Všechny pneumatiky prochází přísnou kontrolou. Je jedno, zda zamíří do Evropy, Austrálie, Jižní Ameriky nebo na Střední východ. Gripmax drží vysokou kvalitu u každého kusu.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Gripmax.

 


Pneumatiky Hankook

Logo pneumatik Hankook

Korejské pneumatiky Hankook patří do střední cenové kategorie avšak pyšní se svou kvalitou. Společnost Hankook Tire zahájila produkci již v roce 1941 a časem se dostaly na pozici největšího výrobce na tomto asijském poloostrově. Do roku 2003 spadá pod vedení koncernu Michelin, s kterého pomocí se prosadili svou kvalitou i na světovém trhu.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Hankook.

 


Pneumatiky Imperial

Logo pneumatik Imperial

Značka pneumatik Imperial byla založena roku 2012 jako nová značka dodavatele pneumatik firmy Deldo. Podpora ze strany Deldo zaručuje rychlý vývoj v krátkodobém i dlouhodobém horizontu a poskytnutí potřebného know-how pro výrobu osobních, lehkých nákladních a SUV pneumatik.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Imperial.

 


Pneumatiky Kleber

Logo pneumatik Kleber

Francouzské pneumatiky Kleber již přes 100 let vyrábějí kvalitní, trvanlivé a odolné obutí pro osobní, nákladní i traktorová vozidla. Dnes patří Kleber pod koncern Michelin a jejich výrobky tak čerpají při vývoji z technologického zázemí pneumatikářského gigantu při zachování skvělého poměru cena/výkon. V roce 1951 společnost Kleber představila první bezdušovou pneumatiku jejíž odolnost proti penetraci sklidila velice kladný ohlas. Kleber dodnes vede v oblasti této technologie a vývoje.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Kleber.

 


Pneumatiky Kormoran

Logo pneumatik Kormoran

Kormoran je největší producent pneumatik na polském trhu. Původně polská značka pneumatik patří od roku 1995 pod koncern Michelin. Díky vstupu Michelinu, změně strategie i investicím do technologií se pneumatiky Kormoran staly známou značkou na evropském trhu pneumatik.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Kormoran.

 


Pneumatiky Kumho

Logo pneumatik Kumho

Pneumatiky Kumho jsou jihokorejská značka pneumatik řadící se mezi deset největších výrobců pneumatik v regionu. Jejich kvalitu dokazuje zájem výrobců automobilů Kia a Hyundai pro dodávaní pneumatik k prvomontážím jejich automobilů.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Kumho.

 


Pneumatiky Laufenn

Pneumatiky Laufenn a jejich logo

Nová značka Laufenn pochází z jihokorejského koncernu Hankook, který proslul výbornou kvalitou za dostupnou cenu. Značka nabízí širokou nabídku osobních, SUV i dodávkových pneumatik, které v posledních letech nabírají na popularitě i u prověřených evropských výrobců aut.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Laufenn.

 


Pneumatiky Matador

Logo pneumatik Matador

Pneumatiky Matador spadají tak jako Barum do sekce „ekonomických pneumatik“ s výborným poměrem cena/výkon pro osobní, užitkové pneumatiky a pneumatiky SUV a 4×4. Společnost byla původním výrobcem pneumatik pro auta Škoda, Tatra nebo Aero. Úzce spolupracovala a spolupracuje s českou společností Barum.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Matador.

 


Pneumatiky Maxxis

Logo pneumatik Maxxis

Pneumatiky MAXXIS mají za cíl udržet bezpečnost, provedení a prvotřídní kvalitu všech druhů pneumatik, které vyrábí. K zajištění požadavku zákazníků v uvedených parametrech, jsou bez jakýchkoli vyjímek respektovány veškeré technologické standarty. Pneumatiky MAXXIS jsou pečlivě atestovány ve všech fázích tvorby jejich tvaru a výroby, jakož i ve všech provozních podmínkách.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Maxxis.

 


Pneumatiky Metzeler

Logo pneumatik Metzeler

Moto pneu Metzeler je ideální volbou, ať už na motorce vyjíždíte pravidelně, nebo jen na víkendové projížďky. Při vývoji Metzeler vždy pracuje a konzultuje s různě zkušenými jezdci, aby mohl poskytovat co nejlepší zážitek z jízdy a zároveň maximální bezpečnost. K tomu samozřejmě přispívají i nezbytné pokročilé technologie. Mezi ně patří například: Interact – zajišťuje maximální výkon zohleďnující jak zkušenosti řidiče, tak podmínky na silnici Multi Zone Tension – zaměřuje se na odolnost a pružnost kordu, který ovlivňuje celkový výkon pneumatiky 0° ocelový pásek – patentovaná technologie, při které je na kostru navinutý ocelový pásek v úhlu, který se blíží 0 stupňů. Různé způsoby navinutí znamenají různé úrovně pevnosti – přesně podle potřeby. Zajímavostí je, že většina zaměstnanců Metzeler jsou také nadšení motorkáři, kteří se automaticky stávají prvními zkušebními jezdci nových pneumatik. A nesmíme zapomenout ani na desítky vítězství na světových šampionátech rally a enduro.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Metzeler.

 


Pneumatiky Michelin

Logo MICHELIN APPROVED WEBSITE_GB

Pneumatiky Michelin jsou světový gumárenský gigant známý svou kvalitou, bezpečností a dlouhou tradicí. Jsou to jedny z nejlepších pneumatik pro osobní, užitkové a SUV vozy. Velký úspěch mají také v sekci motopneu. Pod křídla společnosti Michelin patří také Kleber, BFGoodrich nebo Kormoran a produkce koncernu je asi 190 milionů pneumatik ročně. Michelin byl také několikrát dodavatelem obutí pro závody F1 a do roku 2005 také největším světovým výrobcem pneumatik.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Michelin.

 


Pneumatiky Mitas

Logo pneumatik Mitas

Motocyklové pneumatiky Mitas získali svou kvalitou reputaci a oblibu jak u profesionálních jezdců tak i u široké veřejnosti.Továrna Mitas a.s. vznikla v Praze roku 1933 jako dceřinná společnost francouzkého výrobce Michelin. Po válce byl podnik zestátněn a přejmenován na MITAS spojení slov Michelin a Veritas. V současné době Mitas vyrábí pneumatiky pro zemědělskou techniku, průmyslové a motocyklové pneumatiky.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Mitas.

 


Pneumatiky Nankang 

nankang

Vybírejte letní a zimní pneu Nankang na základě recenzí a nezávislých testů. Nespoléhejte se na dojmy! Zjistěte, kde se jedny z nejlevnějších pneu vyrábí.

 

 


Pneumatiky Nexen

Logo pneumatik Nexen

Nexen Tire je je výrobce pneumatik se sídlem v Soulu v Jižní Koreji. Sloganem společnosti je „ Next Century Tire“, ve kterém se odráží jméno firmy, která byla založena roku 1942 pod názvem Heung-Tire Company, Nexen Tire Co. Společnost byla roku 1956 uznána jako 1. korejský výrobce pneumatik. V roce 2005 získala panent na výrobu gumových/stra­tifikovaných silikátových nano-kompozitových pneumatik. V roce 2014 poté podepsala smlouvu k výstavbě továrny na výrobu pneumatik v České republice, která by po dokončení měla produkovat 6 milionů kusů pneumatik za rok.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Nexen.

 


Pneumatiky Nokian

Logo pneumatik Nokian

Špičkové pneumatiky Nokian jsou slavné zejména svými nepřekonatelnými zimními pneumatikami. Nokian investuje nemalé prostředky do vývoje pneumatik a bezpečnosti silničního provozu, kde většina testování probíhá na nejseverněji položeném testovacím okruhu Ivalo. Pneumatiky Nokian Hakkapeliitta několikrát vytvořili rychlostní rekord na ledu. Poslední test z roku 2013 má hodnotu 335.713 km/h na pneumatikách Hakkapeliitta 8 na voze Audi. Nokian nabízí stejně kvalitní portfolio letních dezénů, které vynikají výborným chováním na mokru nebo v terénu.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Nokian.

Pneumatiky Nordexx

Logo pneumatik Nordexx

Jak už název napovídá, Nordexx je severská značka pneumatik, která klade důraz především na poměr ceny a výkonu. Vzhledem k tomu, že vyváží svoje produkty do celého světa, je důležité, aby se v pneumatikách setkaly očekávání jak například amerických, tak i evropských nebo asijských řidičů. To vše samozřejmě při zachování nejvyšších standardů. Firma Nordexx se zaměřuje na letní i zimní pneumatiky pro osobní vozy a letní pneumatiky pro obytná auta.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Nordexx.

Pneumatiky Pirelli

Logo pneumatik Pirelli

Vášeň pro řízení a maximální důraz na bezpečnost - to jsou pneumatiky Pirelli, na nichž startují i piloti Formule 1 a Moto GP. Špičkové vývojářské zázemí, moderní technologie a stovky kilometrů na testovacích okruzích přinášejí inovace nejen pro sportovní vozy, ale do celého sortimentu osobních pneumatik. Bezpečí na mokré vozovce a komfort jízdy navíc kombinují s dlouhou životností a s ohledem na životní prostředí. Společnost Pirelli je generálním sponzorem fotbalového týmu Inter Milán nebo partnerem IIHF Mistrovství světa v ledním hokeji, případně Mistrovství světa v alpském lyžování, angažuje se take v jiných sportovních a kultorních odvětvích.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Pirelli.

 


Pneumatiky Riken

Riken

O pneumatikách Riken jste už možná slyšeli. Japonský výrobce si díky příznivé ceně rychle získal oblibu u rozsáhlé skupiny řidičů, kteří pneumatiky vnímají pouze jako nepříjemnou (byť nezbytnou) investici. Dokáže však své přednosti obhájit i před stejně levnými konkurenčními značkami?

 


Pneumatiky Sava

Logo pneumatik Sava

Pneumatiky Sava spadají také do ekonomické skupiny s dobrým poměrem cena/kvalita. Tato společnost v minulosti přešla pod rakouskou firmu Semperit a dnes je součástí firmy Goodyear, díky kterému získala přístup k pokročilím technologiím. Sava vyrábí pneumatiky jak pro osobní tak dodávkové vozidla.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Sava.

 


Pneumatiky Semperit

Logo pneumatik Semperit

Pneumatiky Semperit byly pionýry ve výrobě pneumatik. Semperit nabízí kvalitní obutí pro osobní, užitkové a SUV vozy. V roce 1985 vstoupila tato rakouská společnost pod koncern Continental AG a nabízí široký sortiment pneumatik s výborným poměrem cena/kvalita. Název vznikl z latinského „semper it“, tedy „stále běží“.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Semperit.

 


Pneumatiky Tigar

Logo pneumatik Tigar

Pneumatiky Tigar srbské výroby spadají do koncernu Michelin s historií výroby pneumatik sahající až do roku 1959. Pneumatiky Tigar se vyznačují především výborným poměrem cena/výkon.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Tigar.

 


Pneumatiky Toyo

Logo pneumatik Toyo

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Toyo.

 


Pneumatiky Triangle

Triangle_logo

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Triangle.


Pneumatiky Unigrip Logo značky Unigrip

Kromě pneumatik pro osobní vozy nabízí značka i velmi širokou nabídku terénních a univerzálních SUV plášťů..

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Unigrip.

 


Pneumatiky Uniroyal

Uniroyal_Badge_CZ_OnlineProdejce

Výrobce pneumatik Uniroyal je belgickým pneumatikářským veteránem, které obouval například automobily Pontiac GTO. V součastnosti spadá Uniroyal pod křídla koncernu Continental a nabízí kvalitní pneumatiky pro osobní, užitkové a SUV vozy.

Pneumatiky.cz jsou v současnosti výhradním prodejcem pneumatik Uniroyal v ČR. Garantujeme proto nejnovější DOT, rychlou reklamaci a skladovost všech novinek hned po uvedení na trh.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Uniroyal.

 


Pneumatiky Voyager

 

Značka Voyager je součástí skupiny Goodyear, což jí umožňuje využívat nejnovější technologie tohoto prestižního výrobce. Voyager pneumatiky jsou cenově dostupné a navíc se vyrábí přímo v Evropě, což znamená, že neprochází dlouhým transportem přes polovinu světa před tím, než dorazí až do vaší garáže.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Voyager.


Pneumatiky Vredestein

Logo pneumatik Vredestein

Oblíbené pneu Vredestein jsou unikátní v jejich designu, na kterém se podílí i slavné designérské studio Giugiaro Design. Specializují se především na běhouny sportovních pneumatik. Jsou velmi oblíbené také v sekci pneumatik pro osobní automobily, jízdní kola a motocykly.<

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Vredestein.

 


Pneumatiky Yokohama

Logo pneumatik Yokohama

Pneumatiky Yokohama se můžou chlubit špičkovou technologickou úrovní a kvalitou oceňovanou také v motorsportu, kam Yokohama dodává speciální pneumatiky především pro okruhové automobilové závody. Stará se také o rozvoj environmentálních technologií jako třeba zavedení jednotného značení hodnot valivého odporu. V naší nabídce najdete pneumatiky Yokohama pro osobní, užitkové a SUV vozy.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Yokohama.

 

Menu

Košík 0 Kč

Nákupní košík je prázdný.