Po-Ne
7-19 hod.

U nás je výběr správných pneumatik hračka

Kladete si při výběru otázku: „No jo, ale které pneumatiky mám vybrat?“ Tak právě pro vás jsme připravili unikátní rozdělení osobních pneumatik, díky kterému je výběr těch správných hračka.

„Na Pneumatiky.cz nakupuji pravidelně a rád, neznám místo, kde bych si mohl vybrat líp, rychleji a snáz, a hlavně si můžu být jistý kvalitou.“ Petr H.


U každé pneumatiky najdete přehledné označení

 
Hodnocení pneumatik

Jak vybrat pneumatiky

V základním rozdělení se můžete orientovat podle klíčových vlastností, které výrobce při vývoji dané pneumatiky preferoval a které jsou důležité právě pro vás.

 
Vlastnosti pneumatik
 

Ekonomické pneumatiky:

nejvíc docení řidiči, kteří preferují především nízkou cenu pneumatik před vyšší technologickou vyspělostí. Volí je řidiči, kteří ročně najedou menší porci km a nejezdí delší trasy.

Nejvíce se hodí pro malé kompaktní vozy.

 

Komfortní pneumatiky:

jsou ideální volbou pro řidiče, kteří preferují vyvážený poměr mezi kvalitou, bezpečností a cenou produktu. Jsou bezkonkurenční volbou pro řidiče, kteří ročně najedou větší počet km, vozí rodinu nebo další spolucestující.

Nejvíce se hodí pro rodinné kombíky či kompakty ale i rychlé sedany.

 

Sportovní pneumatiky:

jsou určené pro nadšené řidiče, kteří na pneumatiky doslova spoléhají, vyžadují vysokou bezpečnost, silnou trakci a precizní vedení v zatáčkách. Preferují je řidiči, kteří mívají těžší nohu na plynu a rádi řežou zatáčky.

Nejvíce se hodí pro rychlé sedany, kombi či vozy typu kupé.


Třída technické vyspělosti vám poradí, kolik inovací, technických vylepšení a jakou kvalitu vývoje a míru bezpečnosti můžete u daných pneumatik očekávat.

 
Míra bezpečnosti pneumatik
 

Podle uvedených parametrů navíc můžete i snadno filtrovat.

Nákup vám usnadní i % hodnocení, která zohledňují odborné hodnocení, zkušenosti zákazníkůnezávislé testy pneumatik. Abyste měli po ruce opravdu všechno, najdete u většiny pneumatik navíc aktuální recenze přímo od našich zákazníků.

Zkuste si, jak je snadné nakupovat na Pneumatiky.cz

 

Dejte na zkušenosti tisíců zákazníků, kteří se k nám pravidelně vrací, aby měli jistotu, že jim vybrané pneumatiky budou sloužit dobře, dlouho a přesně podle představ.

Vyberte si z nejoblíbenějších pneumatik této sezóny:

 
Nejoblíbenější letní pneumatiky
 

Nebo přejděte na stránku letní pneumatiky pro osobní vozy a vyberte si ty své.

Pokud potřebujete poradit, kdykoliv se obraťte na naši infolinku, kde vám odborně poradíme a pomůžeme vybrat ideální pneumatiky.

 

Kontakty

info@pneumatiky.cz
+420 547 425 372
volejte 7-19 hod.cookie