Po-Ne
7-19 hod.

Služba Přezutí: Více než 2 000 spokojených zákazníků

Datum: | Autor: Tomáš Valský

 

Určitě jste už slyšeli o nové unikátní službě Přezutí. Našim zákazníkům usnadňuje život, protože spolu s pneumatikami si mohou v jednom kroku objednat i přezutí v partnerském pneuservisu v jednom kroku. Jaké má ohlasy a jaké novinky jsme si pro vás připravili pro tuto sezónu?


Jak to funguje?

Pneumatiky posíláme rovnou do vámi vybraného partnerského pneuservisu, aniž byste ztráceli čas čekáním na jejich doručení domů. Nemusíte obvolávat jednotlivé provozovny, tahat se s plášti, ani řešit jejich skladování. O vše se postaráme za vás. Vy jen přijedete a přezujete za garantovanou cenu. Šetříte čas i peníze.

 

auto na zvedáku

Naše služby neustále zlepšujeme

Doposud to bylo tak, že po dokončení objednávky se s vámi sám spojil pneuservis a nabídl termíny za pevnou cenu.

Odteď přebíráme rezervační systém my a domlouváme s vámi termín výměny plášťů ihned po přijetí objednávky. To znamená další úsporu času a kvalitnější služby. Můžete si být jisti, že vám maximálně vyjdeme vstříc.

Rostoucí popularita nás těší

Novou službu jsme spustili na konci roku 2015. Hned na jaře následujícího roku jsme slavili stovky spokojených zákazníků. Nejvíce naši službu prověřil nástup zimní sezóny 2016, kdy jsme obsloužili více než 1 000 zákazníků během dvou týdnů.

 

 

 

Oproti první letní sezóně letos zaznamenáváme 300% nárůst. I to je důkaz, že se vám služba Přezutí líbí a že má smysl.

 

 

Prověřené servisy, na které se můžete spolehnout

Nejoblíbenějším smluvním pneuservisem je Euromaster následovaný sítí BestDrive. O něco méně řidičů přezulo ve značkových pneuservisech Storex. Nejvíc naši službu využívají řidiči v Praze.

 

<< Kompletní seznam zapojených pneuservisů >>

 


 

Jak hodnotí službu Přezutí samotní zákazníci?

Tady jsou reakce zákazníků na cenovém srovnávači Heureka:

„Objednal jsem si přezutí a jsem spokojen. Z pneusevisu mi volali, kdy dorazím na přezutí. V dohodnutý den jsem ze zdravotních důvodů nemohl, ale nebyl problém domluvit jiný termín. Když jsem přijel, mechanik bez váhání vyndal staré pneu s disky z mého vozidla, přezul a dal nové pneu s disky zpět do vozu. Spokojenost.“  Tomáš D.

„Nakoupil jsem vysoce kvalitní zimní gumy za suprovou cenu. To samo o sobě by bohatě stačilo, ale navíc jsem si nákupem služeb za vcelku obstojnou částku (ano, nějaký Franta s garáží by to udělal jistě za míň) užil pohodlí. Pneumatiky jsem v ruce vůbec neměl, jen jsem si dojel do servisu a počkal u kávy, až mi přezují. Neskutečně pohodlné.“ Hynek V. 

Výhody služby Přezutí

  • Nešpiníte si ruce a nemáte žádné starosti
  • Neztrácíte čas čekáním na doručení pneumatik
  • Sami si jednoduše vyberete, kde chcete přezout
  • Neplatíte nic navíc, garantujeme vám pevnou cenu za přezutí pneu 

 

Vyzkoušíte službu Přezutí také a přidáte se ke dvou tisícům spokojených zákazníků?

 


Články k tomuto tématu:

Kontakty

info@pneumatiky.cz
+420 547 425 372
volejte 7-19 hod.cookie