Po-Ne
7-19 hod.

Novinky ze světa zimních pneumatik pro sezónu 2016/2017

13.9.2016

Jaké novinky uvedli výrobci pneumatik na trh před nadcházející zimní sezónou? Představíme si dlouho očekáváný dezén, nové profily prémiových značek a další klíčové modely, které stojí za pozornost. Čtěte dál.

Více

Dekra: Pneumatiky Michelin vydrží o 8 000 km déle

26.7.2016

Dojíždíte svoje pneumatiky? Představte si pláště s extra dlouhou životností. Odolné obutí, na kterém najedete ještě několik tisíc kilometrů, zatímco konkurenční značky byste již museli měnit. Přesně takové jsou pneumatiky značky Michelin.

Více

Seznamte se: novinky na trhu letních pneumatik 2016

29.3.2016

Přední výrobci pneumatik aplikují nové poznatky z vývoje nejdříve na prémiový segment. Projděte si s námi vylepšené dezény nabité nejmodernějšími technologiemi. Přehled začínáme od modelů, které se dobře uvedly v nezávislých testech.

Více

Nokian WR C3: výborná volba pro vaši dodávku

6.10.2015

Zpozornět by měli všichni majitelé užitkových vozidel, právě jich se novinka Nokian WR C3 týká. Silnou doménou pneumatik finského výrobce je opravdu vzorná přilnavost. Nokian dokonce tvrdí, že poskytují stejný komfort jako pneumatiky pro osobní vozidla. Jak se to tvůrcům podařilo?

Více

Nokian WR D4: TOP kvalita nejen na sněhu

14.9.2017

Když zadáte do vyhledávače výraz „nejbezpečnější pneumatiky“, zobrazí vám značkové pneumatiky Nokian. Není to žádná náhoda nebo účelová manipulace. Zimní pláště od Nokianu tvoří absolutní špičku mezi zimními dezény na trhu. Na tom se shoduje celá motoristická veřejnost. Jakou novinku si připravil tento průkopník ve výrobě bezpečného obutí na nadcházející zimní sezónu?

Více

Legenda pokračuje - Michelin Pilot Road 4

1.6.2015

Michelin Pilot Road 4 je už čtvrtou generací legendárního cestovního dezénu Pilot Road, který je jedním z nejúspěšnějších motocyklových dezénů poslední doby. Jeho předchůdce Pilot Road 3 vynikal excelentními výkony na mokré vozovce, ale současně příliš nezlepšil kritizovanou stabilitu a výkony na suchu. 

Více

Novinky z koncernu Michelin pro rok 2015

22.5.2015

Koncern Michelin si neustále udržuje svůj kvalitativní náskok díky velkým investicím do výzkumu a vývoje moderních technologií. Miche­lin každoročně vkládá do tohoto segmentu víc jak 600 mil. EUR a v jeho 3 kontinentálních technologických centrech pracuje na vývoji pneumatik více jak 6000 odborníků. S jakými novinkami přichází letos?

Více

Continental Conti.eContact – excelentní pneumatika pro alternativní pohony

23.3.2015

Koncern Continental už proto více než 3 roky vyvíjí a zdokonaluje letní pneumatiku Continental Conti.eContact. Výsledkem tohoto snažení je jeden z nejlepších dezénů určený pro alterantivní pohon. U Conti.eContactu se úspěšně podařilo spojit doposud téměř protichůdné vlastnosti – nízký valivý odpor a vynikající přilnavost k vozovce. Všechny nové dezény Conti.eContact se budou v nejbližší době vyrábět ve francouzské továrně Continental v Sarreguemines.

Více

Bude GoodYear UltraGrip 9 vyhrávat testy zimních pneumatik?

29.7.2014

Výsledky testů zimních pneumatik z posledních sezon ukazují, jak vyrovnaný je konkurenční boj mezi značkami Michelin, Contiental a GoodYear. Na loňskou úspěšnou zimní pneumatiku Continental ContiWinterContact TS850 zareagoval už letos, největší výrobce pneumatik na světě, firma GoodYear, představením nové zimní pneumatiky GoodYear UltraGrip 9.

Více

Michelin Alpin 5 – nový král zimních silnic?

15.7.2014 Podle prvních ohlasů odborníků se zdá, že se pneumatika Michelin Alpin 5 mimořádně podařila. Proto se už teď můžete těšit na výsledky prvních letošních testů zimních pneumatik. Poprvé v nich totiž dojde k přímé konfrontaci zimní pneumatiky Michelin Alpin 5 s velmi úspěšným modelem loňské zimy Continental ContiGrip TS 850. Jejich vzájemné srovnání bude určitě víc než zajímavé. Více

Novinky a ověřená klasika - SUV pneumatiky 2014

6.7.2014 Jaké pneu vybrat na Váš vůz SUV? Nechte se inspirovat naším výběrem novinek i ověřených stálic letních pneumatik. Vozy SUV i přes svoji vyšší cenu, patří stále mezi velmi oblíbenou skupinu osobních automobilů. Pravidelně se tak před sezonou objevují, mimo klasické osobní pneumatiky, také novinky určené speciálně pro vozy SUV. Současně na tento trend reagují i autokluby a odborné časopisy, které rozšířily záběr svých odborných testů i na tento zajímavý segment. Více

Kvalitní moto pneu pro cestovní endura

25.6.2014 Ces­tovní Endura jsou opravdovými univerzály mezi všemi motocykly. Velmi dobře zvládají jízdu jak po hladkém asfaltu dálnic, tak jako po drsném asfaltu úzkých horských silniček. Nezastaví je ani lehký terén šotolinových cest nebo tu a tam mělký brod. Aby jezdci tyto náročné podmínky bezpečně zvládli, potřebují nejen dostatečný výkon motoru a variabilní odpružení, ale především kvalitní univerzální pneumatiky. Více

[1 - 12 z 17]
 

Kontakty

info@pneumatiky.cz
+420 547 425 372
volejte 7-19 hod.cookie